Derby dla Dąbroczanki (galeria)

Derby dla Dąbroczanki (galeria) - Zdjęcie główne

Kania Polcopper Gostyń nie zdobyła w kolejnym meczu punktów. W sobotę na własnym boisku uległa Dąbroczance Pępowo 0 : 2.   Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem bezbramkowym, a gospodarze w początek meczu mogli uznać za udany. Oddali kilka strzałów, ale sposobu na Tomasza Dembskiego nie znaleźli. Doświadczenie Dąbroczanki na czwartoligowych boiskach wzięło górę w drugiej połowie. Po golach Łukasza Fabicha Dąbroczanka wygrała 2 : 0. Od 69. min Kania Polcopper grała w dziesiątkę, bo drugą żółtą kartkę zobaczył Damian Krzyżostaniak. Wkrótce galeria z tego meczu. (Mar)

Kania Polcopper Gostyń – Dąbroczanka Pępowo 0 : 2 (0 : 0)

0 : 1 – Łukasz Fabich (52')

0 : 2 – Łukasz Fabich (66')

Kania Polcopper: Wujczak – Mar. Tomczak (65' Wytykowski), Krzyżostaniak, Muszyński, Fechner, Żywicki (22' Wabiński), Bujak, Przewoźny, Mucha (75' Baziór), Strugała, Aksamit

Dąbroczanka: Dembski – Snela, Mar. Roszak, Kędziora, Naskręt, Szpurka, Rejek, Przybyszewski (88' Łagódka), Borowczyk (76' Kaczmarek), Norkiewicz, Fabich (90' Broda)