Dąbroczanka rozgromiła Wisłę (galeria)

Dąbroczanka rozgromiła Wisłę (galeria) - Zdjęcie główne

Dąbroczanka wysoko pokonała Wisłę Borek Wielkopolski w pucharze. Gospodarze po niezłej pierwszej połowie przegrali 0 : 6. Do przerwy Dąbroczanka prowadziła 1 : 0. W 28. minucie gola z rzutu karnego zdobył Dawid Przybyszewski. Po zmianie stron czwartoligowcy przypieczętowali awans zdobywając pięć bramek. - Zostaliśmy dzisiaj wypunktowani przed zespół, który jest dobrze ułożony. W pierwszej połowie mieliśmy swoje okazje, ale ich nie wykorzystaliśmy. Dla nas był to bardzo dobry trening. Szansę gry dostało kilku młodych zawodników - stwierdził po meczu trener Wisły Borek Wielkopolski Tomasz Gawroński. Wkrótce galeria z tego meczu. (Mar)

Wisła Borek Wielkopolski - Dąbroczanka Pępowo 0 : 6 (0 : 1)

0 : 1 - Dawid Przybyszewski - z rzutu karnego (28')

0 : 2 - Dominik Snela (60')

0 : 3 - Dawid Przybyszewski (62')

0 : 4 - Jakub Borowczyk (79')

0 : 5 - Konrad Kędziora (83')

0 : 6 - Mikołaj Broda (85')

Wisła: Szkudlarek - Szklanny, Gawroński, P. Andrzejczak, K. Konieczny, M. Andrzejczak, Kubiak (55' Janowski), Molka (75' Fornalik), Kasprzak (55' Gościniak), N. Konieczny, Robak

Dąbroczanka: Dembski – Snela, Kędziora, Mar. Roszak, A. Piosik, Szpurka (46’ Broda), Rejek, Kaczmarek, Przybyszewski (71’ Ratajczak), Fabich, Borowczyk