Dąbroczanka robi swoje

Dąbroczanka robi swoje - Zdjęcie główne

O kolejne trzy punkty wzbogaciła swój dorobek Dąbroczanka Pępowo. Zespół z Pępowa wywiózł komplet oczek ze Słupcy.

Drużyna Michała Roszaka wygrała 2 : 0. Do przerwy gola dającego prowadzenie zdobył Przemysław Ptak. W 77. minucie wynik spotkania ustalił Łukasz Fabich. Tym zwycięstwem Dąbroczanka Pępowo umocniła się na piątym miejscu w czwartej lidze południowej. Zespół prowadzony przez Michała Roszaka ma już siedem punktów nad szóstą w tabeli Victorią Ostrzeszów.

SKP Słupca - Dąbroczanka Pępowo 0 : 2 (0 : 1)

0 : 1 - Przemysław Ptak (40')

0 : 2 - Łukasz Fabich (77')

Dąbroczanka: Dembski - Snela, K. Kędziora, Ma. Roszak, Naskręt (90' D. Piosik), Ptak, Szpurka, Fabich (88' Rejek), Przybyszewski, Borowczyk, Sz. Kędziora (78' Ratajczak)