Zwycięstwo zgodnie z planem

Zwycięstwo zgodnie z planem  - Zdjęcie główne

W spotkaniu 21. kolejki leszczyńskiej klasy okręgowej zespół z Ludwinowa wygrał 3:1 z Orlą Jutrosin. Dla gospodarzy bramki zdobyli Ryszard Lipowicz, Jędrzej Wyskok i Daniel Wojtkowiak. Było to trzecie zwycięstwo KS-u na wiosnę.

Gościom nie pomógł nawet fakt, że w wyjściowej „11” KS-u zabrakło Miłosza Urbańskiego, Grzegorza Chorały i Witolda Szlachetki. Przewaga miejscowych szczególnie w pierwszych czterdziestu pięciu minutach nie podlegała dyskusji. Dominacja została przypieczętowana przez Lipowicza, który wykorzystał podanie od Nikodema Kozaka. Co prawda po zmianie stron Orla ruszyła na rywala, ale gol zdobyty przez Wyskoka w 61 minucie ostudził jej zapędy. W 70. min przyjezdni pokusili się o kontaktowe trafienie, ale to wszystko na co tego dnia było ich stać. Na kwadrans przed końcem kropkę nad „i” postawił KS.

KS Ludwinowo – Orla Jutrosin 3:1 (1:0)

1:0 Lipowicz (40’)

2:0 Wyskok (61’)

2:1 Kaczmarek (70’)

3:1 Wojtkowiak (75’)

KS Ludwinowo: Łączniak – Berger, Klimasz, Szumny, Stachowiak, Sz. Słupianek (46’ Chorała), Lipowicz, Kozak, Łapawa (85’ T. Słupianek), Wojtkowiak (80’ Matecki), Wyskok (88’ Kasprzak)