Krobianka wybrnęła z trudnej sytuacji

Krobianka wybrnęła z trudnej sytuacji - Zdjęcie główne

Szóste wiosenne zwycięstwo odniosła Krobianka Krobia. W Grotnikach zespół Andrzeja Loksia wygrał 6 : 4, choć po pierwszej połowie znajdował się w trudnej sytuacji.

GKS Włoszakowice prowadział do przerwy 3 : 1. Po słabej pierwszej połowie piłkarze Krobianki dużo lepiej zaprezentowali się po zmianie stron i wygrali 6 : 4. - Cieszy, że zespół podniósł się z trudnej sytuacji. Jednak grając z mocnym przeciwnikiem, ciężko byłoby odrobić takie straty - powiedział po meczu trener Krobianki Andrzej Lokś.

GKS Włoszakowice - Krobianka Krobia 4 : 6 (3 : 1)
0 : 1 - Eryk Moryson (22')
1 : 1 - Łukasz Gryziecki (24')
2 : 1 - Mateusz Chudy - samobójcza (28'),
3 : 1 - Paweł Kasperski (37)
3 : 2 - Mateisz Górkowski (51')
3 : 3 - Jędrzej Urbański (52')
3 : 4 - Eryk Moryson (65')