Jest wesoło! Lew świętuje mistrzostwo

Jest wesoło! Lew świętuje mistrzostwo - Zdjęcie główne

Piłkarze Lwa Pogorzela przypieczętowali dzisiaj zdobycie mistrzostwa w leszczyńskiej klasie A. Zespół Michała Roszaka zrobił to w naprawdę bardzo dobrym stylu.

Pierwszą bramkę w meczu z LUKS Stare Bojanowo Lew zdobył w 14. minucie. Rzut karny wykorzystał Oskar Ptak. W pierwszej połowie gospodarze jeszcze dwa razy trafiali do bramki drużyny przyjezdnej. Od początku drugiej połowy nastąpił szturm Lwa Pogorzela. Na efekty długo nie trzeba było czekać. Piłkarze Lwa zdobywali gol za golem i zatrzymali się dopiero w momencie, gdy mieli ich na swoim koncie dziesięć. Lew Pokonał LUKS Stare Bojanowo 10 : 0 i w ten efektowny sposób zapewnił sobie mistrzostwo klasy A w sezonie 2017/2018. Zaraz po zakończeniu spotkania w Pogorzeli rozpoczęła się feta z okazji zdobycia mistrzostwa. Można się spodziewać, że w Pogorzeli będzie dzisiaj wesoło.