Derby gminy Krobia. Bramkarz Krobianki pojechał do szpitala

Derby gminy Krobia. Bramkarz Krobianki pojechał do szpitala - Zdjęcie główne

Krobianka Krobia zrewanżowała się Zjednoczonym Pudliszki za jesienną porażkę. W Pudliszkach goście wygrali 1 : 3, ale pierwsi gola zdobyli gospodarze.

Faworytem tego pojedynku była Krobianka, która lepiej spisuje się w rundzie wiosennej od Zjednoczonych. Gospodarze mają jednak w swoim składzie Remigiusza Jerszyńskiego, który lubi derby z Krobianką i często w nich trafia. W 3. minucie napastnik Zjednoczonych pokonał Adriana Szubę. Goście wyrównali w 30. minucie. Dośrodkowanie wykorzystał Jakub Kędziora. Derby w pierwszej połowie zakończyły się dla Adriana Szuby. Po starciu z Przemysławem Kaczmarkiem opuścił boisko i z urazem nosa pojechał do szpitala. W drugiej połowie swoje chwile chwały przeżywał Krystian Jędryczka. Najpierw w 57. minucie wyprowadził swój zespół na prowadzenie, a w 86. minucie z rzutu karnego przypieczętował zwycięstwo drużyny z Krobi.

Zjednoczeni Pudliszki - Krobianka Krobia 1 : 3 (1 : 1)
1 : 0 - Remigiusz Jerszyński (3')
1 : 1 - Jakub Kędziora (30')
1 : 2 - Krystian Jędryczka (57')
1 : 3 - Krystian Jędryczka - z rzutu karnego (86')
Zjednoczeni: Wlekliński - Kurasiak, Cieplik, P. Bzdęga, A. Kaczmarek, Wujek (63' Pajkert), Wyskok, Dudka, P. Kaczmarek (90' Pazoła), Andrzejewski (57' Bukowski), Jerszyński (76' Kordus)
Krobianka: Szuba (45' Cebulski) - Knapp, Szumny, M. Naskręt, Kędziora (85' Baranowski), Szpurka, M. Urbański, Tomczak, Lada (41' B. Jędryczka), K. Jędryczka, J. Urbański (90' Wawrzyniak)