Reklama

WAŻNE! Zamykają skrzyżowanie w Gostyniu. Będą zmiany w komunikacji miejskiej

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Agata Fajczyk

WAŻNE! Zamykają skrzyżowanie w Gostyniu. Będą zmiany w komunikacji miejskiej - Zdjęcie główne

Gostyń. przez dwa dni zamknięte będzie skrzyżowanie ul. Górnej z Podgórną. Finisz budowy nowej drogi - al. Niepodległości | foto Agata Fajczyk

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Postępy prac na placu budowy łącznika ul. Leszczyńskiej z ul. Górną i dalej z ul. Wrocławską w Gostyniu widać gołym okiem. Wykonawca przygotowuje się do położenia wierzchniej warstwy asfaltu. Czyżby był to finisz drogowej inwestycji, która trwa blisko 2 lata?

I pomyśleć, że o mały włos... ZOBACZ, CO BY BYŁO GDYBY...

Budowa drogi w Gostyniu zakończona w terminie?

Firma Infracom zajmująca się budową alei Niepodległości (łącznika ulic Górnej i Leszczyńskiej oraz przebudową ul. Podgórnej) do końca listopada ma zakończyć inwestycję związaną z budową ponad 1,6 km nowej drogi. Wszystko wskazuje na to, że nastąpi to w terminie (przedłużonym na wniosek wykonawcy o miesiąc) i w grudniu pojedziemy al. Niepodległości w Gostyniu. 

Na dwa dni zamknięte skrzyżowanie w Gostyniu

Tymczasem kierowcy powinni spodziewać się trudności w poruszaniu się przez miasto. By sfinalizować przedsięwzięcie, którego realizacja trwa od blisko 2 lat, wykonawca na dwa dni planuje zamknąć skrzyżowanie ul. Górnej z ul. Podgórną. Od czwartku 17 listopada do soboty 19 listopada 2022 r. firma Infrakom odpowiadająca za wykonanie łącznika, u zbiegu tych ulic prowadzić będzie prace budowlane. To finisz trwających od blisko dwóch lat prac przy budowie nowej gminnej drogi. W związku zamknięciem skrzyżowania na ul. Górnej z ul. Podgórną w dniach 17-19 listopada 2022 r. nastąpi zmiana w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

Zmiany w komunikacji miejskiej - zawieszone odjazdy będą zawieszone, zmiany godziny objazdów

Zawiesza się odjazd z przystanku:

  • Sikorskiego – Delikatesy (kierunek Strefa I) i wyznacza przystanek tymczasowy: Sikorskiego – Delikatesy (po stronie bloku 1C-D)
  • Górna – sklep Lewiatan (kierunek Strefa I) i wyznacza przystanek tymczasowy Górna (przy bloku 28)- Górna I (kierunek Strefa I) i wyznacza przystanek tymczasowy: Wrocławska II – skrzyżowanie z ul. Wielkopolska (kierunek Strefa I)
Godziny odjazdu dla przystanków tymczasowych:

  • Sikorskiego – Delikatesy (po stronie bloku nr 1C-D) godziny odjazdu 05:30; 13:30; 21:30 oraz 06:45; 14:52
  • Górna (przy bloku nr 28) godziny odjazdu 05:29; 13:29; 21:29 oraz 06:44; 14:50
  • Wrocławska II – skrzyżowanie. z ul. Wielkopolską (kierunek Strefa I) – godziny odjazdu z tego przystanku bez zmian.
Zmiany przejazdów na trasach

Zmianie ulegnie trasa przejazdu: z ul. Powstańców Wlkp. skręt w prawo na ul. Górną, przy bloku nr 28 przystanek tymczasowy, dalej w ul. Sikorskiego w kierunku ronda, przy bloku nr 1C-D przystanek tymczasowy.

Zawiesza się odjazd z przystanku:

  • Górna II (kierunek centrum) i wyznacza przystanek tymczasowy Wrocławska II – skrzyżowanie z ul. Wielkopolską (kierunek centrum)
  • Górna – sklep Lewiatan (kierunek centrum) i wyznacza przystanek tymczasowy Wrocławska I - sklep Anka (kierunek centrum)
  • Sikorskiego Delikatesy (kierunek centrum)¹ i wyznacza przystanek tymczasowy Wrocławska I - sklep Anka (kierunek centrum)
Godziny odjazdu dla przystanków tymczasowych:

  • Wrocławska II – skrzyżowanie z ul. Wielkopolską (kierunek centrum) – godziny odjazdu z tego przystanku bez zmian (dla linii nr 2 i nr 4).
  • Wrocławska I – sklep Anka (kierunek centrum) – godziny odjazdu dla linii nr 2: 06:18; 14:25; 22:22 oraz 07:08; 15:22; dla linii nr 4: 06:21
Dla przystanku Sikorskiego – Delikatesy (kierunek centrum) pozostałe linie autobusowe nr 3, 3.1, 6, 7, 8, 9, 10, 11 kursują bez zmian.

Zmianie ulegnie trasa przejazdu: pomija się odcinek z ul. Wrocławskiej skręt w lewo na ul. Wielkopolską, dalej w prawo ul. Górna oraz ul. Sikorskiego do ronda.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy