Reklama

Słodki marsz dla Julki w lesie. Chętni z Gostynia (i nie tylko) na start!

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: arch. gostynska.pl/Agnieszka Andrzejewska

Słodki marsz dla Julki w lesie. Chętni z Gostynia (i nie tylko) na start! - Zdjęcie główne

foto arch. gostynska.pl/Agnieszka Andrzejewska

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Przedpołudnie, 4 grudnia 2022r. będzie należało do Julki Mikołajczak. Grupa Aktywne Nordic Walking Gostyń organizuje dla niej marsz. Będzie też ciasto domowej roboty, a chętni, którzy przejdą leśną trasę, mają szansę otrzymać piernikowy medal. Zatem słodko będzie.

Uwielbia kosmos, fizykę, filmy science-fiction

- Pomóżmy Julce Mikołajczak, która zmaga się z nieuleczalną chorobą jaką jest SMA  - rdzeniowy zanik mięśni typu 1 – zachęcają dziewczyny z Grupy Aktywne Nordic Walking Gostyń.

Ta inteligentna dziewczynka jest w pułapce SMA. Chora Julka nie oddycha samodzielnie, nie chodzi i nie mówi. Od 14 lat uwięziona jest w ciele, które słabnie, a niezbędna do życia rehabilitacja pochłania ogromne sumy.

Mimo to jest wesołym dzieckiem, którego pasją jest kosmos, fizyka, filmy science-fiction i fantasy. Chemię ma w jednym palcu. Pomoc "od serca" daje nadzieję, że otrzyma odpowiednie wsparcie i szansę na funkcjonowanie.

Charytatywny Marsz Nordic Walking

Dlatego Grupa Aktywne Nordic Walking Gostyń postanowiła zorganizować Charytatywny Marsz Nordic Walking "Idziemy dla Julki"! Każdy może być osobą, która ulży w cierpieniu Julki, a przy okazji zrobi też coś dla swojego zdrowia. Nordic Walking to aktywność dla każdego! Można wybrać się z kijami, można też bez kijów. 

- Najważniejszy jest ruch na świeżym powietrzu, do tego zachęcamy i zapraszamy - Idziemy dla Julki! – mówią dziewczyny z Grupy Aktywne NW Gostyń.

Impreza odbędzie się 4 grudnia, o godzinie 11.00. Spotkanie na parkingu przy hydroforni w Gostyniu. Trasa około pięciu kilometrów leśnym duktem.

Uczestnicy pójdą... w las, w pierniki, gdyż po marszu jest szansa na "piernikowy medal". Będzie też czekało stoisko z domowym ciastem, kawą i herbatą, a przy nim puszka, do której można wrzucić dodatkowo datek dla Julki.

Warunki udziału w marszu

Za osobę zgłoszoną do Charytatywnego Marszu Nordic Walking " Idziemy dla Julki" uważa się tę, która dokonała opłaty w wysokości min. 20 złotych poprzez stronę siepomaga.pl do specjalnie utworzonej skarbonki – TUTAJ. Przy zgłoszeniu wystarczy wpisać imię i pierwszą literę nazwiska. 

Zgłoszenia przyjmowane są do 2 grudnia 2022 roku. Liczba uczestników jest ograniczona do 100 osób.

Dla każdego uczestnika przewidziany jest "piernikowy medal". Każdy uczestniczy w marszu na własną odpowiedzialność i zgadza się na wykorzystanie wizerunku do celów promocyjnych. Dokonanie wpłaty jest jednoznaczne z akceptacją warunków udziału w marszu. Do zobaczenia w niedzielę, 4 grudnia przy hydroforni w Gostyniu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy