Reklama

Pożegnanie skarbnik Gminnej Spółki Wodnej w Krobi. Krystynę Szumną zastąpi na tym stanowisku córka

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Krystyna Szumna prawie ćwierć wieku poświęciła pracy na rzecz Gminnej Spółki Wodnej w Krobi. Przez ten czas prowadziła finanse ponad 20 spółek wodnych funkcjonujących w krobskim samorządzie. W czwartek, 30 czerwca 2022 roku w Pudliszkach odbyło się zebranie sprawozdawcze GSW, które po raz ostatni poprowadziła odchodząca na emeryturę skarbnik.

Reklama

"Na pewno odchodzi pani z poczuciem dobrze wykonanej pracy"

Pracę skarbnika w Gminnej Spółce Wodnej w Krobi Krystyna Szumna rozpoczęłą, gdy burmistrzem był nieżyjący już Mirosław Waluś. Najdłużej, bo przez 12 lat prowadziła finanse krobskich spółek wodnych za czasów jego następcy, Sebastiana Czwojdy.

Obecny włodarz, Łukasz Kubiak jest więc trzecim burmistrzem, z którym Krystyan Szumna miała okazję współpracować.

- Jesteśmy wdzięczni, że samorząd gminy Krobia mógł korzystać owoców pracy tak profesjonalnej i kompetentnej osoby, jak pani Krystyna. Chcieliśmy podziękować za dobry kontakt ze wszystkimi przewodniczącymi naszych spółek wodnych, z mieszkańcami, z firmami, które działały na rzecz melioracji na terenie naszej gminy. Na pewno odchodzi pani z poczuciem dobrze wykonanej pracy - mówił burmistrz Łukasz Kubiak, wręczając kwiaty odchodzącej na emeryturę skarbnik.

Dużo zdrowia, wytrwałości i spełnienia marzeń życzył Krystynie Szumnej Eugeniusz Jędryczka, przewodniczący Gminnej Spółki Wodnej w Krobi.

Kto następcą skarbnik Gminnej Spółki Wodnej w Krobi?

- Jestem niezmiernie wdzięczna za te 24 lata pracy z państwem, która układała się super. Muszę wspomnieć, że najdłużej, od samego mojego przyjścia, gdy tylko zostałam skarbnikiem Gminnej Spółeki Wodnej w Krobi współracowałam z panem Feliksem Andrzejewskim z Grabianowa, który często mówił: "jak ty odejdziesz, to i ja odejdę". Wszyscy panowie byli bardzo pomocni, a sprawy między nami zawsze były załatwiane kulturalnie, zawsze na czas, dlatego myślę, że rozstajemy się z dobrym nastawieniem - mówiła nie kryjąc wzruszenia Krystyna Szumna. 

Podziękowania za współpracę skierowała także do Łukasza Kubiaka, przede wszystkim za kontynuowanie dotowania GSW, które to pieniądze "pozwoliły wykonywać zadania w każdej spółce i motywowały do dlaszej pracy".

Jednocześnie przedstawiła swoją następczynię - Katarzynę Kordus, którą osobiście przekonała do przejęcia stanowiska skarbnika GSW.

- Moje miejsce zajmuje młoda siła, prywatnie to moja córka, która pogodzi nowe obowiązki ze swoją dotychczasową pracą. Zmianie ulegnie jedynie harmonogram funkcjonowania biura Gminnej Spółki Wodnej w Krobi - dodała odchodząca skarbnik. 

Pożegnanie Krystyny Szumnej było okazją do powitania nie tylko jej następczyni, ale także nowej osoby w gronie przewodniczących sołeckich spółek wodnych na terenie gminy Krobia, mianowice Doroty Foreckiej, sołtys Niepartu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy