Reklama

Portal www.ngo.gostyn.pl będzie dawał możliwość prezentacji swoich dokonań i promocji

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: www.ngo.gostyn.pl

Portal www.ngo.gostyn.pl będzie dawał możliwość prezentacji swoich dokonań i promocji - Zdjęcie główne

Portal powstał na bazie strony internetowej, która publikowała treści od ponad 10 lat. | foto www.ngo.gostyn.pl

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Od kilku tygodni oficjalnie funkcjonuje portal www.ngo.gostyn.pl, który adresowany jest do organizacji pozarządowych. Aktualnie obejmuje swoim zasięgiem i działaniem 7 gmin i powiat gostyński. Powstał na bazie strony internetowej, która publikowała treści od ponad 10 lat.

Reklama

Jedno miejsce dla wszystkich NGO's

- Pomysł ponownego uruchomienia portalu dla organizacji pozarządowych i grup nieformalnych z terenu powiatu gostyńskiego, to odpowiedź na zawieszenie (z powodów organizacyjnych), funkcjonującej i licznie odwiedzanej strony www.ngo.gostyn.pl i potrzebę  utworzenia jednego miejsca w Internecie reprezentatywnego dla środowiska NGOs z powiatu gostyńskiego – mówi Gerard Misiaczyk, koordynator projektu i autor strony. 

Organizacje pozarządowe będą mogły publikować swoje treści

Portal pozwala na wykorzystywanie nowych technologii cyfrowych i zafunkcjonowanie w świecie cyberprzestrzeni organizacjom pozarządowym i grupom nieformalnym z terenu powiatu gostyńskiego.

- Mam nadzieję, że nowa, bardziej przejrzysta i nowocześniejsza szata graficzna a także pełna responsywność strony, czyli możliwość wyświetlania jej na urządzeniach mobilnych znacznie ułatwi korzystanie z portalu. Bez wątpienia novum będzie możliwość publikacji bezpośrednio na stronie przez współpracujących z portalem przedstawicieli NGO treści dotyczących działalności swojej organizacji, dobrych praktyk czy dokonań - dodaje Gerard Misiaczyk 

Obecnie niektóre funkcje portalu są jeszcze w fazie testowej.

Jakie możliwości daje portal www.ngo.gostyn.pl:

 

Pomysłodawcy portalu zapraszają organizacje pozarządowej z terenu powiatu gostyńskiego do kontaktu. Każde NGO, które chce poinformować o wydarzeniach organizowanych w ramach swojej działalności może to zrobić poprzez wejście w zakładkę „Kontakt” na stronie. 

Reaktywacja portalu www.ngo.gostyn.pl realizowanego w ramach projektu „Cyfrowe NGO`s” była możliwa dzięki dofinansowaniu z Programu Działaj Lokalnie 2021 Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Stowarzyszenia Dziecko. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy