Nowy projekt ma szansę trafić do gimnazjów

Opublikowano:
Autor:

 Nowy projekt ma szansę trafić do gimnazjów - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości

Aż 9 prac wpłynęło na tegoroczną edycję konkursu na Najlepszą Pracę Magisterską Tematycznie Związaną z Powiatem Gostyńskim. Była to już szósta odsłona konkursu dla magistrów. Na przestrzeni tych lat wpłynęło niemal 50 prac. Jak podkreślał przewodniczący kapituły konkursowej, Robert Marcinkowski wybór tych najlepszych nie był łatwy. - Poziom naukowy był bardzo wysoki, ale nasz werdykt jest dość jednoznaczny - stwierdził. Jurorzy uznali, iż najlepszą magisterkę pod tytułem: „Znaczenie edukacji regionalnej w kształceniu polonistycznym na poziomie gimnazjalnym. Projekt edukacyjno – wychowawczy pt. „Ziemia Gostyńska wczoraj i dziś” napisała Karolina Horała. - Niewątpliwym walorem pracy jest to, że dzisiaj nauczyciele, pracownicy szkół, mają gotowe narzędzie w celu kształcenia młodzieży, bo ten projekt edukacyjny jest już gotowy i miejmy nadzieję, że dzięki temu konkursowy zostanie wypromowany i znajdzie swoje miejsce w szkołach powiatu gostyńskiego - zaznaczył Robert Marcinkowski. Drugie miejsce zdobyła Paulina Dudek, która w jednej książce zawarła pierwszą niemalże pełną monografię dotyczącą pozyskiwania środków unijnych przez powiat gostyński. - Cieszymy się, że naukowe zainteresowania młodych ludzi zmierzają ku powiatowi gostyńskiemu. Państwa prace będą mogły być wykorzystywane nie tylko w praktyce, ale i w teorii - dodał przewodniczący kapituły konkursowej. Dla wszystkich nagrodzonych i wyróżnionych zagrali uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Józefa Zeidlera w Gostyniu. (gabi)

 

 

I miejsce i nagrodę w wysokości 2 000 złotych brutto otrzymała Karolina Horała za pracę: Znaczenie edukacji regionalnej w kształceniu polonistycznym na poziomie gimnazjalnym. Projekt edukacyjno – wychowawczy pt. „Ziemia Gostyńska wczoraj i dziś”.

II miejsce i nagrodę w wysokości 1 500 złotych brutto otrzymała Paulina Dudek za pracę: Rola funduszy unijnych w pobudzaniu rozwoju regionalnego na przykładzie Powiatu Gostyńskiego.

III miejsce i nagrodę w wysokości 1 000 złotych brutto otrzymała Anna Andrzejewska za pracę: Folklor biskupiński jako atrakcja turystyczna i element promocji gminy Krobia.



Wyróżnienia otrzymali:
Anna Maria Kaczmarek -
Elementy edukacyjne w pracy przedszkola na podstawie badań przeprowadzonych w przedszkolach w powiecie gostyńskim.
Łukasz Lisiecki - Prasa lokalna w Polsce na przykładzie „Życia Gostynia”.
Monika Kaniewska
  - Czynniki motywujące pracowników na przykładzie Powiatowego Urzędu Pracy w Gostyniu.
Marcin Śląski -
Odnowa wód pralniczych na przykładzie FHU „MEDIJ” w Pępowie k/Gostynia.
Dorota Jańczak
- Funkcjonowanie organizacji pozarządowych w systemie wsparcia osób niepełnosprawnych.
Monika Plackowska -
Pozyskiwanie i wykorzystywanie środków unijnych na finansowanie zadań gminy na przykładzie gminy Gostyń.



Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE