Reklama

Nowa prezes Gostyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej jest jednocześnie radną i sołtysem

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Fotomontaż - gostynska.pl, archiwum prywatne Natalia Busz

Nowa prezes Gostyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej jest jednocześnie radną i sołtysem - Zdjęcie główne

foto Fotomontaż - gostynska.pl, archiwum prywatne Natalia Busz

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Natalia Busz, radna Rady Miejskiej w Gostyniu oraz sołtys Kunowa została nową prezes Gostyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. - Nie ukrywam, że jest to dla mnie awans zawodowy - mówi 31-latka, która ma już bogate doświadczenie w branży.

Nowa prezes Gostyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej - dlaczego zmiana była konieczna?

Przypomnijmy, do 27 stycznia 2023 r. na stanowisku szefowej zarządu GSM pracowała Anna Ziemska, która przeszła na emeryturę. Jednocześnie trwały poszukiwania osoby, która pokierowałaby Gostyńską Spółdzielnią Mieszkaniową - więcej na ten temat PRZECZYTASZ PONIŻEJ.

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU POD GRAFIKĄ - KLIKNIJ, żeby PRZECZYTAĆ

Przechodzi z mniejszej spółdzielni do dużo większej

Po przeprowadzeniu procesu rekrutacyjnego, w poniedziałek, 30 stycznia 2023 roku Rada Nadzorcza GSM zdecydowała o powierzeniu stanowiska prezes Natalii Busz z Kunowa, która przez ostatnich osiem lata kierowała Spółdzielnią Mieszkaniową w Szelejewie, tym samym spełniała jeden z warunków formalnych, jakim było posiadanie przynajmniej 5-letniego doświadczenia na stanowisku kierowniczym.

- Nie ukrywam, że praca w Gostyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej daje możliwość rozwoju i awansu zawodowego - mówi 31-latka.

Mieszkanka Kunowa, która jest także sołtysem wsi oraz radną Rady Miejskiej w Gostyniu posiada wykształcenie z zakresu zarządzania nieruchomościami i inwestycjami oraz wyceny nieruchomości, zdobyte na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu oraz Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu.

Natalia Busz: "To tematy, których nie przeskoczymy"

Nowa prezes GSM w pierwszej kolejności planuje zapoznać się z obecną sytuacją Gostyńskiej Spółdzielnia Mieszkaniowej, ale ma już pierwsze spostrzeżenia.

- Przyszło nam żyć w dosyć trudnych czasach, w których podwyżki są nieuniknione i myślę, że mieszkańcy już zostali o tym poinformowani. Są to tematy, których nie przeskoczymy. Jednocześnie chciałabym postawić na współpracę, gdyż dotarły do mnie informacje - pojawiają się one, między innymi w komentarzach od mieszkańców - że jej nie ma albo oczekiwania ludzi są inne. Myślę, że współpraca, komunikacja, rozmowa, wspólne podejmowanie decyzji, to kluczowe kwestie w kontaktach z pracownikami spółdzielni, ale przede wszystkim z mieszkańcami, żeby dwie strony były zadowolone. Bo przecież spółdzielnia działa dla mieszkańców - tłumaczy Natalia Busz.

 Nie wiadomo jeszcze dokładnie, kiedy nowa prezes obejmie swoje obowiązki.

- Tak szybko, jak będzie to możliwe. Dopinam szczegóły z byłym i obecnym pracodawcą - zdradza Natalia Busz.

AKTUALIZACJA, środa, 1 lutego 2023 roku, godz. 15.30

W związku z sytuacją, do której po ogłoszeniu wyników konkursu doszło w Gostyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, otrzymaliśmy od nowo wybranej prezes Natalii Busz następujące oświadczenie:

KLIKNIJ GRAFIKĘ, żeby PRZECZYTAĆ ARTYKUŁ

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy