Juniorzy wrócili z punktem

Juniorzy wrócili z punktem - Zdjęcie główne

Wiadomości

Cenny punkt zdobyli w meczu wyjazdowym juniorzy młodsi Kani Gostyń. W meczu z Sokołem Szamocin Football Academy padł remis 1 : 1.

Wynik soboniego spotkania ustalony został w pierwszej połowie. Gospodarze objęli prowadzenie w 11. minucie. Kania wyrównała sześć minut później. Po strzale Rafała Karolczaka z rzutu wolnego piłkę, po interwencji bramkarza, w bramce gospodarzy umieścił Szymon Olejniczak. Remis na wyjeździe tym bardziej cieszy, że Sokół Szamocin Football Academy do meczu z Kanią miał na swoim koncie komplet punktów.

Sokół Szamocin Football Academy - Kania Gostyń 1 : 1 (1 : 1)

1 : 0 - (11')

1 : 1 - Szymon Olejniczak (17')

Kania Gostyń: Kubiak - Nowak, Ptaszyński, Fiebig, Marcinkowski, Karolczak, Baranowski, Danielczak, K. Kruger, Lada (60' Rauchut, 65' Pilch), Olejniczak