Górna bawiła się po raz siedemnasty

Górna bawiła się po raz siedemnasty  - Zdjęcie główne

Wiadomości

Agnieszka Wyzuj (24,50m) oraz Tadeusz Jakubowski (38,73m) zostali zwycięzcami w VIII Konkursie Rzutu Beretem o Mistrzostwo Osiedla. Drugie i trzecie miejsce wśród pań zajęły odpowiednio Krystyna Fabiszak (19,27m) i Katarzyna Sellman (18.60m), a wśród mężczyzn Michał Karczewski (33,65m) oraz Krystian Piecuch (31,61m). Rzucanie beretem tradycyjnie przeprowadzono podczas pikniku Rekreacyjno-Sportowego „Na Górnej”. Podczas VI Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezesa Gostyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, najlepszą drużyną okazała się GSM - GÓRNA, drugie miejsce zajęła „DAVI”, a trzecie miejsce wywalczył „WIX – FILTRON”. W tym roku była to już siedemnasta odsłona zabawy mieszkańców osiedla Konstytucji 3 Maja. (gabi)