Zjednoczeni wyrzucili ich z podium

Zjednoczeni wyrzucili ich z podium - Zdjęcie główne

Zjednoczeni Pudliszki odnieśli zwycięstwo w ostatnim meczu sezonu 2016/2017 przed własną publicznością. Zespół Andrzeja Loksia pokonał dotychczasowego wicelidera Tęczę-Osa Osieczna 3 : 2. Goście po przegranej w Pudliszkach spadli na czwarte miejsce w tabeli.

Tęcza-Osa objęła prowadzenie w 12. minucie, jednak nie utrzymała go do końca pierwszej połowy. W 33. minucie w pole karne dośrodkował Paweł Kurasiak, a Remigiusz Jerszyński z główki skierował piłkę do bramki gości. "Reniu" kolejne trafienie zaliczył w 65. minucie. Siedem minut później Zjednoczeni prowadzili już 3 : 1. Wrzutkę Przemysława Kaczmarka wykorzystał Przemysław Bzdęga. Goście zdobyli bramkę kontaktową w 83. minucie, ale do wyrównania nie doprowadzili. - Cieszę się z wygranej. Zdobyliśmy trzy punkty po dobrej grze - stwierdził po meczu trener Zjednoczonych Pudliszki Andrzej Lokś.

Zjednoczeni Pudliszki - Tęcza-Osa Osieczna 3 : 2 (1 : 1)
0 : 1 - (12')
1 : 1 - Remigiusz Jerszyński (33')
2 : 1 - Remigiusz Jerszyński (65')
3 : 1 - Przemysław Bzdęga (72')
3 : 2 - (83')
Zjednoczeni: F. Bzdęga - Kurasiak, Gronowski, Żelichowski, P. Bzdęga, P. Kaczmarek, Józefiak, Wyskok, A. Kaczmarek, Wolański (87' Pajkert), Jerszyński (68' Andrzejewski)