Zjednoczeni wreszcie triumfują

Zjednoczeni wreszcie triumfują  - Zdjęcie główne

Pierwszy komplet punktów w sezonie zgarnęli piłkarze z Pudliszek. O końcowym rozstrzygnięciu zadecydował gol zdobyty w na dwie minuty przed końcem regulaminowego czasu gry. Futbolówka trafiła do Przemysława Kaczmarka, który zagrał do wprowadzonego wcześniej Przemysława Jurdeczki, a ten umieścił ją w siatce. Wcześniej, a dokładnie w pierwszej połowie, obie ekipy zdobyły solidarnie po jednej bramce. W 39 minucie podanie Pawła Kurasiaka, wślizgiem zamknął Damian Biderman i było 1:0. Przyjezdni natomiast zdobyli tzw. bramkę do szatni. W 45. min praktycznie pierwszy celny strzał od razu znalazł drogę do siatki. Do przerwy Zjednoczeni remisowali z Orkanem 1:1. Po zmianie stron skuteczniejsi w swoich poczynaniach byli gospodarze i to oni po końcowym gwizdku cieszyli się ze zwycięstwa.

Więcej w najnowszym wydaniu ŻG (38/2016)

Zjednoczeni Pudliszki – Orkan Chorzemin 2:1 (1:1)

1:0 Biderman (39’)

1:1 Tomiak (45’)

2:1 Jurdeczka (88’)

Zjednoczeni Pudliszki: Wlekliński – Cieplik, Żelichowski, Kołak, Biderman, Kurasiak, Dudka, Józefiak, P. Kaczmarek, Wyskok, A. Kaczmarek