W końcówce musieli bronić wyniku

W końcówce musieli bronić wyniku - Zdjęcie główne

Krobianka Krobia utrzymała dystans do lidera leszczyńskiej klasy okręgowej. W sobotę drużyna z Krobi pokonała na własnym boisku Juna-Trans Stare Oborzyska 2 : 1. W końcówce spotkania gospodarze zostali zmuszeni do obrony korzystnego wyniku.

W 27. minucie gola dającego prowadzenie gospodarzom zdobył Jakub Chwaliszewski, ale goście kilka minut później doprowadzili do remisu. Przyjezdni mieli doskonałą sytuację do zdobycia kolejnego gola w drugiej połowie. Za zagranie ręką Michała Naskręta sędzia podyktował rzut karny. Zastępujący Adriana Szubę Mateusz Cebulski obronił uderzenie zawodnika gości. W 62. na prowadzenie zespół z Krobi wyprowadził Jędrzej Urbański. W końcówce spotkania Krobianka Krobia musiała bronić skromnego prowadzenia, bo za dwie żółte kartki boisko opuścił Jakub Kędziora.

Krobianka Krobia - Juna-Trans Stare Oborzyska 2 : 1 (1 : 1)
1 : 0 - Jakub Chwaliszewski (27')
1 : 1 - (34')
2 : 1 - Jędrzej Urbański (62')
Krobianka: Cebulski - Knapp, Szumny, Naskręt, Mikołajczak, Kędziora, Szpurka, M. Urbański (73' Baranowski) Chwaliszewski, K. Jędryczka (60' Kluczyk), J. Urbański