W Gostyniu liczyli na lepszą inaugurację

W Gostyniu liczyli na lepszą inaugurację - Zdjęcie główne

Kania Gostyń nie wykorzystała atutu własnego boiska w inaugurującym rozgrywki czwartej ligi spotkaniu z Obrą Kościan. Goście wygrali 2 : 0.

Wynik dzisiejszego pojedynku został ustalony do przerwy. Gole dla przyjezdnych zdobyli Tomasz Marcinkowski i Szymon Słoma. Drużyna prowadzona przez Jędrzeja Kędziorę próbowała odrobić straty w drugiej połowie, ale Radosław Wachowski i Szymon Olejniczak nie wykorzystali sytuacji. W 86' drugą żółtą kartkę ujrzał Radosław Wachowski i Kania kończyła mecz w dziesiątkę.

Kania Gostyń - Obra Kościan 0 : 2 (0 : 2)

0 : 1 - Tomasz Marcinkowski (34')

0 : 2 - Szymon Słoma (40')

Kania: Banaszak - Rychlik (83' N. Olejniczak), Fechner, Krzyżostaniak, Łapawa, Mucha (64' Sz. Olejniczak), Pawlaczyk, Baziór (60' Górkowski), M. Olejniczak (85' Paszkowiak), Aksamit, Wachowski