Uratowali punkt z rzutu karnego

Uratowali punkt z rzutu karnego - Zdjęcie główne

Remisem 1 : 1 zakończył się pojedynek pomiędzy Sokołem Chwałkowo a Sarnowianką Sarnowa. Mimo straty punktów na własnym boisku trener Dawid Kaczmarek docenił zdobyte oczko. - Dziś z powodu kontuzji i nadmiaru żółtych kartek zabrakło aż sześciu podstawowych zawodników, więc musimy szanować ten remis z trudnym rywalem - stwierdził trener Sokoła.

Gospodarze pechowo rozpoczęli niedzielny pojedynek. W trzeciej minucie gola samobójczego zdobył Marcin Gubański. Sarnowianka była bliska wywiezienia kompletu punktów z Chwałkowa, jednak w 90. minucie sfaulowany w polu karnym przeciwnika został Szymon Mendel, a Marcin Gubański wykorzystał jedenastkę.

KS Sokół Chwałkowo – Sarnowianka Sarnowa 1:1 (0:1)
0:1 – Marcin Gubański - samobójcza (3’)
1:1 – Marcin Gubański – z rzutu karnego (90’)

KS Sokół Chwałkowo: Kaczmarek – Bartkowiak, Frąckowiak, Gubański, Wolsztyniak (60’ Kłakulak), Rejek, Krzyżosiak, Naskręt, Kmiecik (46’ Wojtkowiak), Król, Mendyka (75’ Sz. Mendel).