Tylko Wielkopolanka się wyłamała

Tylko Wielkopolanka się wyłamała - Zdjęcie główne

20. kolejkę spotkań rozegrały zespoły leszczyńskiej klasy A. Nie wszystkim zespołom naszego powiatu udało się wygrać. Punktów na własnym boisku nie zdobyła Wielkopolanka Szelejewo.

Zespół Karola Kręgielczaka podejmował przed własną publicznością rezerwy Rawii Rawicz. Do przerwy był bezbramkowy remis. Gospodarze mieli w tym spotkaniu sytuacje do zdobycia goli, jednak nie potrafili ich wykorzystać. Skuteczniejsi pod bramką Wielkopolanki, w której tym razem stał Jakub Kubiak, byli goście, którzy po przerwie zdobyli dwa gole i odjechali do Rawicza z pełną pulą. Pozostałe zespoły naszego powiatu wygrały. Lider klasy A skromnie pokonał ostatni zespół ligi, Kormorana Święciechowa 2 : 3. Piast Poniec do przerwy prowadził z Turem Turew 0 : 6, a spotkanie zakończyło się wynikiem 3 : 8. Natomiast Sokół Chwałkowo wygrał w swoim stylu, czyli w końcówce. Drużyna Sławomira Gintowta wygrała z Awdańcem Pakosław 1 : 2, a zwycięską bramkę goście zdobyli w 80. minucie.

Awdaniec Pakosław - Sokół Chwałkowo 1 : 2 (1 : 0)
1 : 0 – (35’)
1 : 1 – Szymon Kędziora (68’)
1 : 2 – Dawid Pospiech (80’)
Sokół: Ratajczyk – Bartkowiak, Frąckowiak, M. Kmiecik, K. Kmiecik (25’ Stanisławski), Pospiech, Rejek, D. Naskręt, Sz. Kędziora, Wawrzyniak, Kłakulak

Kormoran Święciechowa - Lew Pogorzela 2 : 3 (0 : 1)
0 : 1 – Przemysław Ptak (37’)
1 : 1 – z rzutu karnego (48’)