Skromnie zwycięstwo Wisły

Skromnie zwycięstwo Wisły - Zdjęcie główne

Wisła Borek Wielkopolski pokonała Orkan Chorzemin 1 : 0. Trener gospodarzy bardziej zadowolony był z wygranej niż formy swojego zespołu. - Dawno nie widziałem tak słabo grającego naszego zespołu - stwierdził po meczu Tomasz Gawroński. Na rozstrzygającą bramkę kibice musieli czekać aż 90 minut. Po kilku niewykorzystanych sytuacjach do bramki gości trafił wprowadzony w drugiej połowie Adrian Derwich. - Praktycznie od drugiej kolejki spotkań gramy w osłabieniu. W tym meczu nie zagrało też kilku piłkarzy pauzujących za kartki. To musi się odbić na dyspozycji drużyny - stwierdził Tomasz Gawroński. (Mar)

Wisła Borek Wielkopolski - Orkan Chorzemin 1 : 0 (0 ; 0)
1 : 0 - Adrian Derwich (90’)
Wisła: Osiewicz - Nowakowski (46’ Janowski), Kasprzak, Sz. Andrzejczak, Marciniszyn, Wojdyło (46’ Derwich), Przybył, Kaźmierczak (65’ Hoffmann), Kubiak, Tomczak, Bryll (55’ Gawroński)