Sięgnęli dna

Sięgnęli dna - Zdjęcie główne

Zjednoczeni Pudliszki spadli na ostanie miejsce w leszczyńskiej "okręgówce". W sobotę drużyna Romana Gronowskiego przegrała w Rawiczu 5 : 0. Zjednoczeni na mecz do trzeciego zespołu klasy okręgowej pojechała bez kilku podstawowych zawodników. Do przerwy gospodarze prowadzili tylko 1 : 0. O wysokiej porażce w dużej mierze zdecydowało pierwsze pięć minut drugiej połowy. Gospodarze zdobyli wtedy dwie bramki. - Byliśmy dzisiaj zespołem słabszym. Owszem mieliśmy sytuację, po której mogliśmy objąć prowadzenie, ale to Rawia była zespołem lepszym - stwierdził trener Zjednoczonych Pudliszki Roman Gronowski. (Mar)

Rawia Rawag - Zjednoczeni Pudliszki 5:0 (1:0)
1:0 - Tomasz Wawrzyniak (32’)
2:0 - Stanisław Kołeczko (47’)
3:0 - Dorian Nawrot (49’)
4:0 - Stanisław Kołeczko (60’)
5:0 - Stanisław Kołeczko (70’)
Zjednoczeni: Kubeczka - Bzdęga, Gronowski, Borowczyk, Łodyga, Paszek, Kajoch, Dechnik (75’ Wlekliński), Stachowiak (85’ Jędryczka), Skrzypczak, Kurasiak