Ruch pierwszy trafił

Ruch pierwszy trafił - Zdjęcie główne

Goście pierwsi zdobyli bramkę, ale to piłkarze Sokoła cieszyli się z wygranej po gwizdku kończącym sobotnie spotkanie. Sokół Chwałkowo pokonał Ruch Bojanowo 3 : 1.

Goście objęli prowadzenie w 12 minucie. Na odpowiedź miejscowych długo nie trzeba było czekać. W 19. minucie bezpośrednim strzałem z rzutu wolnego do remisu doprowadził Dariusz Naskręt, a Szymon Kędziora dziewięć minut później zdobył dla Sokoła bramkę dającą prowadzenie. Wynik spotkania sześć minut po wznowieniu gry po przerwie ustalił Konrad Kędziora z rzutu karnego. - W meczu z Ruchem, mimo że przeciwnik lepiej rozpoczął, wygraliśmy zasłużenie, a mogliśmy pokusić się o większą zdobycz bramkową. Gratuluję chłopakom - podsumował Dawid Kaczmarek trener Sokoła Chwałkowo.

KS Sokół Chwałkowo – Ruch Bojanowo 3:1 (2:1)