Remis trzeba szanować

Remis trzeba szanować - Zdjęcie główne

Pierwszy punkt w rundzie wiosennej wywalczyła Wisła Borek Wielkopolski. Na boisku w Grotnikach wiślacy podzielili się punktami z GKS-em Włoszakowice. Dla gospodarzy jest to też pierwsze oczko zdobyte wiosną.

W pierwszej połowie zespoły przeżyły huśtawkę nastrojów. W 2. minucie gospodarze objęli prowadzenie, ale Wisła bardzo szybko odpowiedziała golami Cezarego Tomczaka. Prowadzenie Wisły utrzymało się do 68. minuty. Wtdy to Mateusz Stępień ustalił wynik meczu na 2 : 2. - Mecz zaczęliśmy źle. Dobrze się nie rozpoczął, a my już przegrywaliśmy. Szybko odrobiliśmy straty. Niestety w drugiej połowie gospodarze wyrównali. Trzeba się jednak cieszyć z tego punktu - stwierdził po meczu trener Wisły Borek Wielkopolski Tomasz Gawroński.

GKS Włoszakowice - Wisła Borek Wielkopolski 2 : 2 (1 : 2)
1 : 0 - Eryk Poniży (2')
1 : 1 - Cezary Tomczak (13')
1 : 2 - Cezary Tomczak (18')
2 : 2 - Mateusz Stępień (68')
Wisła: Kędzia - Baran, M. Andrzejczak, Kędziora, Janowski - Derwich (80' Urbaniak), Gendera, Kasprzak, J. Andrzejczak (72' Grzemski), Tomczak - Kaźmierczak (52' Robak)