Przełamali złą passę (galeria)

Przełamali złą passę (galeria) - Zdjęcie główne

Po serii spotkań bez zwycięstwa piłkarze Krobianki Krobia przypomnieli sobie jak smakuje wygrana. W niedzielę na własnym boisku pokonali Orkan Chorzemin 3 : 1. Kluczowa dla losów spotkania okazała się końcówka pierwszej połowy. Gospodarze zdobyli w niej dwie bramki i w dobrych nastrojach schodzili do szatni. Po przerwie rywalizujące zespoły zdobyły po jednej bramce i Krobianka wygrała 3 : 1. - Styl dzisiaj nie był ważny. My potrzebowaliśmy wygranej - stwierdził po meczu trener Krobianki Krobia Dariusz Wiśniewicz. (Mar)

Krobianka Krobia - Orkan Chorzemin 3 : 1 (2 : 0)
1 : 0 - Arkadiusz Bąk (36’)
2 : 0 - Dariusz Naskręt (42’)
3 : 0 - Rafał Sarbinowski (66’)
3 : 1 - (70’)
Krobianka: Wabiński - Kaźmierczak, Mikołajczak, M. Naskręt, Knapp, Bąk (67’ Tomczak), Moryson (76’ Wytykowski), R. Sarbinowski, D. Naskręt, Urbański, Jakubiak