Przegrana Krobianki. W Piaskach mrożą szampany

Przegrana Krobianki. W Piaskach mrożą szampany - Zdjęcie główne

Krobianka Krobia potknęła się w rundzie wiosennej po raz trzeci. Drużyna Sławomira Gintowta przegrała na wyjeździe z Heliosem Czempiń 2 : 1 i ma już tylko matematyczne szanse na wyprzedzenie Korony Piaski.

Krobianka prowadziła w tym spotkaniu po strzale Krystiana Jędryczki. Goście w drugiej połowie dali się jednak zaskoczyć i Helios wygrał 2 : 1. - W pierwszej połowie mieliśmy okazje, by to spotkanie rozstrzygnąć na swoją stronę. Prowadziliśmy 1 : 0 i mieliśmy kolejne sytuacje, w których nasi zawodnicy powinni zachować się inaczej - powiedział po meczu trener Krobianki Krobia Sławomir Gintowt.

Po tej porażce Krobianka traci lidera leszczyńskiej klasy okręgowej jedenaście punktów i w Piaskach mogą już mrozić szampany. Choć teoretycznie wszystko się jeszcze może zdarzyć, to w sześciu ostatnich kolejkach trudno będzie zespołowi z Krobi odrobić taką stratę.

Helios Czempiń - Krobianka Krobia 2 : 1 (0 : 1)
0 : 1 - Krystian Jędryczka (27')
1 : 1 - (53')
2 : 1 - (65')
Krobianka: Szuba - Mikołajczak, Naskręt, Szumny, Tomczak, Chwaliszewski, Szpurka, M.Urbański (60'Kluczyk), B.Jędryczka (82' Wawrzyniak), K.Jędryczka, J.Urbański