Progres jest widoczny

Progres jest widoczny - Zdjęcie główne

Drugie zwycięstwo z rzędu odniosły siatkarki UKS Pudliszki. W piątej kolejce pokonały na wyjeździe w Poznaniu drużynę UKS ZSMS 3:1. Początek spotkania był wyrównany. W drugiej części seta zawodniczki UKS uzyskały kilkupunktową przewagę i gdy wydawało się, że wygrają pierwszą partię, miejscowe rzuciły się do zdecydowanych ataków, odrabiając straty. Ostatecznie rywalki wygrały pierwszą partię 25:27. - Po raz kolejny gramy dobrze, prowadzimy grę, jesteśmy stroną dominującą przez większość seta i zawalamy końcówkę. Brakuje nam przede wszystkim spokoju i chłodnej głowy w najważniejszych momentach - stwierdziła opiekunka siatkarek, Ewelina Sikora. Dalsza część meczu układała się już po myśli siatkarek UKS-u. W kolejnych partiach zespół z Pudliszek nie marnował wypracowanej przewagi i ostatecznie zwyciężył 3:1 (25:27, 25:22, 25:21, 25:22).

Więcej w 47/2013 numerze Życia Gostynia.

UKS ZSMS Poznań - UKS Pudliszki 3:1 (27:25, 22:25, 21:25, 22:25)