Pokonali kolejną przeszkodę

Pokonali kolejną przeszkodę  - Zdjęcie główne

Trzecie zwycięstwo z rzędu zanotowali piłkarze z Chwałkowa. Tym razem w pokonanym polu zostawili Tura Turew. Mecz już od początku układał się po myśli podopiecznych Dawida Kaczmarka. W 3 minucie po wznowieniu z autu, debiutującego w Sokole Błażeja Wielebińskiego, na strzał zza pola karnego zdecydował się Dariusz Naskręt, umieszczając piłkę w górnym rogu bramki. Tak dobrze jak Sokół rozpoczął pierwszą połowę, tak dobrze ją zakończył. W doliczonym czasie tej części gry na uderzenie z 30 metrów zdecydował się Naskręt. W tej sytuacji nie popisał się bramkarz Tura, przepuszczając futbolówkę między nogami. Po przerwie goście ruszyli do odrabiania strat. Kontaktowego gola zdobyli w 65. min, wykorzystując rzut karny. W tym momencie strzelanie się zakończyło. Miejscowi zwyciężyli 2:1.

Sokół Chwałkowo – Tur Turew 2:1 (2:0)

1:0 Naskręt (3’)

2:0 Naskręt (45’)

2:1 k. (65’)

Sokół Chwałkowo: Kaczmarek – Henzel, Gubański, Kamiński, Kmiecik (35’ Giera), Krzyżosiak, Rejek, Wielebiński (60’ Bartkowiak), Naskręt, Dechnik (79’ Ł. Mendel), Król