Początek był niezły, ale później...

Początek był niezły, ale później... - Zdjęcie główne

Korona Piaski poniosła kolejną, wysoką porażkę w bieżącym sezonie. Przed własną publicznością zespół Piotra Łuczaka uległ Polonii Leszno 0 : 4.

Początek spotkania był obiecujący w wykonaniu gospodarzy. Piłkarze Korony byli aktywniejsi w ofensywie i wydawało się, że może nie być najgorzej w pojedynku z Polonią, która we wtorek przełamała wiosenną niemoc i wygrała pojedynek z SKP Słupca. Niestety w 23. minucie z interwencją spóźnił się Daniel Tomczak i sfaulował przeciwnika w polu karnym. Artur Krawczyk wykorzystał jedenastkę. Bramkarz Korony nie miał w sobotę najlepszego dnia, bo dwie minuty później znów źle się zachował i Korona straciła kolejną bramkę. Pierwsza część spotkania zakończyła się prowadzeniem gości 0 : 3. W drugiej połowie gospodarze próbowali się jeszcze poderwać. Zdobyć chociaż honorową bramkę. Miejscowym piłkarzom nie udało się pokonać Jakuba Krzyżostniaka. Gola natomiast zdobyli przyjezdni.

Korona Piaski – Polonia Leszno 0 : 4 (0 : 3)
0 : 1 - Artur Krawczyk - z rzutu karnego (23’)
0 : 2 – Artur Krawczyk (25’)
0 : 3 - Karol Smoła (35’)
0 : 4 - Kacper Robaczyński (73’)
Korona: Tomczak – D. Naskrent, Gendek, Frąckowiak, Danielczak, H. Szymczak, T. Szymczak, Bonawenturczyk, Fabich (65’ Skorupski), D. Mucha (65’ Wasielewski), Norkiewicz (78’ Talaga)