Początek był dobry

Początek był dobry - Zdjęcie główne

Zjednoczeni Pudliszki pierwsi zdobyli bramkę w meczu wyjazdowym z Rydzyniakiem Rydzyna, jednak miło tego pojedynku nie będą wspominać. Gospodarze wygrali 5 : 2.

Goście prowadzenie objęli w drugiej minucie, ale długo się z niego nie cieszyli. W 15. minucie wyrównał Jan Martin, a później do głosu doszedł Mateusz Rzeźniczak, który zdobył w niedzielnym pojedynku aż cztery bramki. W 90. minucie rozmiary porażki Zjednoczonych zmniejszył Paweł Kurasiak. Po tej przegranej Zjednoczeni Pudliszki spadli na czwarte miejsce w tabeli leszczyńskiej klasy okręgowej.

4P4S Rydzyniak Rydzyna - Zjednoczeni Pudliszki 5-2 (3 : 1)
0 : 1 - Jędrzej Wyskok (2')
1 : 1 - Jan Martin (15')
2 : 1- Mateusz Rzeźniczak (28')
3 : 1 - Mateusz Rzeźniczak (45')
4 : 1 - Mateusz Rzeźniczak (58')
5 : 1 - Mateusz Rzeźniczak (64')
5 : 2 - Paweł Kurasiak (90)
Zjednoczeni: F. Bzdęga - Kurasiak, Żelichowski, Cieplik, P. Bzdęga (38' Biderman), A. Kaczmarek (84' Wolański), Dudka, Józefiak (65' Wujek), P. Kaczmarek, Wyskok, Jerszyński (65' Andrzejewski)