Po przerwie dodali gazu

Po przerwie dodali gazu - Zdjęcie główne

Rośnie przewaga zespołu z Ludwinowa na „grupą pościgową”. Po sobotnim zwycięstwie nad LUKS-em Stare Bojanowo piłkarze Leszka Krzyżostaniaka mają cztery punkty przewagi nad wiceliderem, przy równej liczbie spotkań. Sobotni pojedynek LUKS rozpoczął schowany za podwójną gardą. Przyczajony czekał na szanse do kontrataku. Gospodarze nie mogli znaleźć sposobu na rozmontowanie defensywy rywala. Co prawda zespół z Ludwinowa w pierwszej połowie nie zachwycał, ale doskonale wykonał to, co w futbolu jest kluczowe: skrupulatnie wykorzystał okazję, którą udało się w końcu stworzyć. Przy pierwszym golu obrońców LUKS-u na manowce wyprowadził wyrastający na czołowego strzelca, Krystian Kubiaczyk. Po przerwie gra lidera wskoczyła na odpowiednie tory. To gospodarze decydowali o tym, co dzieje się na boisku. Gol na 2:0 padł w 65. min. Blok obronny przeciwnika na łopatki rozłożył duet Miłosz Urbański-Nikodem Kozak. Na kwadrans przed końcem kropkę nad „i” postawił Konrad Cichy.

KS Ludwinowo – LUKS Stare Bojanowo 3:0 (1:0)

1:0 Kubiaczyk (30’)
2:0 Kozak (65’)
3:0 Cichy (75’)

KS Ludwinowo: A. Krzyżostaniak – b. Majewski (55’ Berger), Cebulski, Szumny, K. Stachowiak (68’ D. Krzyżostaniak), Spychała (65’ Szczęsny), Urbański, Chorała, Kozak, Kubiaczyk (70’ Piotrowiak), Cichy