Pierwsza wyjazdowa wygrana Krobianki

Pierwsza wyjazdowa wygrana Krobianki - Zdjęcie główne

Długo kibice Krobianki czekali na wyjazdową wygraną swojego zespołu. Dopiero w czwartej próbie zespół z Krobi zdobył komplet punktów. W niedzielę Krobianka pokonała GKS Włoszakowice 5 : 1.

Do przerwy goście prowadzili 1 : 0, po golu Krystiana Jędryczki. Krobianka losy spotkania rozstrzygnęła między 65 a 78 minutą. Przyjezdni zdobyli wtedy cztery gole. - Potrzebowaliśmy drugiego gola, żeby chłopacy zagrali z większym luzem - skomentował dyspozycję z drugiej połowy trener Krobianki Krobia Mateusz Matysiak. Goście kończyli mecz w dziesiątkę, bo czerwoną kartkę zobaczył strzelec dwóch bramek Tobiasz Malcherek.

GKS Włoszakowice - Krobianka Krobia 1 : 5 (0 : 1)
0 : 1 - Krystian Jędryczka (31')
0 : 2 - Adrian Kaźmierczak (65')
0 : 3 - Tobiasz Malcherek (70')
0 : 4 - Tobiasz Malcherek (75')
0 : 5 - Jakub Chwaliszewski (78')
1 : 5 - (83')
Krobianka: Łączniak - Mikołajczak, M. Naskręt, Szumny, Kaźmierczak, M. Urbański, J. Kędziora (78' Wujek), K. Jędryczka (70' Gubański), Chwaliszewski, Baranowski, Lada (78' W. Gembiak)