Piast coraz bliżej Lwa

Piast coraz bliżej Lwa - Zdjęcie główne

Niespodziewanie punkty przed własną publicznością stracił lider klasy A. Lew bezbramkowo zremisował z Gromem Czacz. Gospodarze mieli w tym pojedynku kilka sytuacji, po których mogli zdobyć bramki, jednak golkiper gości w tym pojedynku nie skapitulował.

Potknięcie zespołu Michała Roszaka wykorzystał Piast Poniec. Wicelider podejmował w derbach powiatu gostyńskiego Wielkopolankę Szelejewo. Do przerwy gospodarze prowadzili tylko 2 : 1, jednak w drugiej połowie potwierdzili swoją wyższość nad Wielkopolanką prowadzoną przez Karola Kręgielczaka. W rozgrywkach klasy A ciągle zadziwia Sokół Chwałkowo. Zespół, który od rundy wiosennej prowadzi Sławomir Gintowt, jeszcze nie przegrał w tym roku, a w sobotę pokonał Ruch Bojanowo 0 : 2 i było to szóste z rzędu zwycięstwo Sokoła.

Lew Pogorzela – Grom Czacz 0 : 0
Lew: Naglak – Stachowiak, Waleński, Mierzwicki, Ziembiński, M. Krystkowiak, P. Ptak (87’ O. Ptak), Staszewski, Rolnik, Mazurek, Sobczak (72’ Łopaczyk)

Ruch Bojanowo – Sokół Chwałkowo 0 : 2 (0 : 1)
0 : 1 – Bartosz Frąckowiak (30’)
0 : 2 – Szymon Kędziora (63’)
Sokół: Ratajczyk – Frąckowiak, Henzel, Bartkowiak, M. Kmiecik, Pospiech, Stanisławski (55’ Malcherek), Rejek, Kędziora, Kłakulak, Wawrzyniak,

Piast Poniec – Wielkopolanka Szelejewo 5 : 1 (2 : 1)
1 : 0 – Krzysztof Karch (17’)