Olimpia w lepszym położeniu przed rewanżem

Olimpia w lepszym położeniu przed rewanżem - Zdjęcie główne

Juniorzy Kani Gostyń zremisowali 1 : 1 z Olimpią Koło w pierwszym meczu barażowym o utrzymanie w Lidze Wojewódzkiej Juniorów Młodszych. Takie rozstrzygnięcie stawia w rewanżu w lepszej sytuacji Olimpię.

Gospodarzem pierwszego meczu barażowego była Kania. Drużyna prowadzona przez Rafała Pospiecha nie wykorzystała atutu własnego boiska. Goście objęli prowadzenie na początku drugiej połowy. Choć gospodarze stracili gola w drugiej części spotkania, to po przerwie prezentowali się dużo lepiej. Mimo kilku znakomitych okazji do strzelenia bramki juniorzy Kani tylko zremisowali 1 : 1. W 75. minucie z rzutu karnego bramkarza drużyny przyjezdnej pokonał Błażej Danielczak. Decydujące spotkanie o utrzymanie w LWJM zostanie rozegrane w Kole w najbliższą niedzielę. Do utrzymania w LWJM Kania w rewanżu potrzebuje zwycięstwa lub remisu minimum 2 : 2.

Kania Gostyń - Olimpia Koło 1 : 1 (0 : 0)

0 : 1 - (44')

1 : 1 - Błażej Danielczak - z rzutu karnego (75')

Kania: Kubiak - Marcinkowski, Fiebig, Słomiński, Ptaszyński, J. Bzdenga, Danielczak, J. Kruger, Olejniczak, K. Kruger, Lada (51' Pilch)