Nie przełamali się na koniec

Nie przełamali się na koniec - Zdjęcie główne

Czwartą z rzędu porażką sezon 2015/2016 zakończyli piłkarze Krobianki. Zespół z Krobi przed własną publicznością przegrał 1 : 3 z Juna-Trans Stare Oborzyska.

Gospodarze mogą żałować pierwszej połowy. Zespół Andrzeja Loksia miał kilka okazji do zdobycia goli. - Gdybyśmy wykorzystali sytuacje z pierwszej połowy, to druga odsłona pojedynku byłaby formalnością - stwierdził trener Krobianki. Mimo słabszej postawy w końcówce sezonu drużyna z Krobi osiągnęła cel jaki miała postawiony w rundzie wiosennej. Krobianka zajęła 12. miejsce w tabeli i utrzymała się w leszczyńskiej klasie okręgowej.

Krobianka Krobia - Juna-Trans Stare Oborzyska 1 : 3
0 : 1 - Łukasz Kamiński - z rzutu karnego (44')
1 : 1 - Eryk Moryson (52')
1 : 2 - Bartosz Chudziński (77')
1 : 3 - Bartosz Chudziński (90')
Krobianka: Sobczak (46' Duda) - Mikołajczak, M. Naskręt, Górkowski, Knapp, Kluczyk, E. Moryson, D. Naskręt, Żelichowski, Nawrot, Urbański (65' R. Sarbinowski)