Nie odpuścili Heliosowi

Nie odpuścili Heliosowi - Zdjęcie główne

Mistrz leszczyńskiej klasy okręgowej nie pomógł walczącemu o utrzymanie w lidze Heliosowi Czempiń. Korona wygrała na wyjeździe 1 : 4.

Goście objęli prowadzenie po strzale Macieja Gendka. Na 1 : 1 gola zdobył Sebastian Kubiak w 44. minucie, jednak jeszcze przed przerwą Korona wyszła na prowadzenie. W 45. minucie do bramki Heliosa trafił kolejny obrońca Korony Dawid Cubal. Po zmianie stron drużyna Macieja Gendka zdobyła jeszcze dwie bramki. Na listę strzelców wpisali się Andrzej Bonawenturczyk i Szymon Kajoch.

Helios Czempiń - Korona Piaski 1 : 4 (1 : 2)
0 : 1 - Maciej Gendek (34')
1 : 1 - Sebastian Kubiak (44')
1 : 2 - Dawid Cubal (45')
1 : 3 - Andrzej Bonawenturczyk (69')
1 : 4 - Szymon Kajoch (80')
Korona: J. Naskrent - Gendek, Cubal, Kaczmarek, D. Naskrent, Szymczak, Fabich (67' Berchert), Wojciechowski, Pijanowski (67' Konieczny), Bonawenturczyk, Kajoch