Nie było wcale tak łatwo

Nie było wcale tak łatwo - Zdjęcie główne

Krobianka wysoko pokonała Orlę Jutrosin 4 : 1. Rozmiary zwycięstwa mogą wskazywać na łatwą wygraną gospodarzy, jednak wcale tak nie było.

Goście objęli prowadzenie już w drugiej minucie, ale Krobianka zdołała odpowiedzieć bramką w pierwszej połowie. Po przerwie, mimo kilku dobrych sytuacji piłkarzy Orli, gole strzelali już tylko miejscowi. Dzięki tej wygranej Krobianka ma na swoim koncie siedem punktów i traci do lidera leszczyńskiej klasy okręgowej trzy punkty.

Krobianka Krobia - Orla Jutrosin 4 : 1 (1 : 1)

0 : 1 - Paweł Kowalski (2')

1 : 1 - Krystian Jędryczka (16')

2 : 1 - Jakub Chwaliszewski (48')

3 : 1 - Krystian Jędryczka (70')

4 : 1 - Adrian Nawrot - z rzutu karnego (86')

Krobianka: Łączniak - B. Jędryczka (80' Baranowski), Szumny, Mikołajczak, Tomczak, M. Urbański (67' Nawrot), Kędziora, Lada (46' Chwaliszewski), K. Jędryczka, Urbański (72' R. Sarbinowski)