Miła niespodzianka Wisły

Miła niespodzianka Wisły - Zdjęcie główne

Wisła Borek Wielkopolski wzbogaciła się o trzy punkty. W niedzielne popołudnie drużyna Tomasza Gawrońskiego ograła Promienia Krzywiń 0 : 1.

Przed tym pojedynkiem gospodarze zajmowali trzecie miejsce w tabeli, dlatego zwycięstwo Wisły można uznać za dużą niespodziankę. Losy spotkania rozstrzygnęły się w pierwszej połowie spotkania. W 16. minucie Michał Kasprzak pokonał Mateusza Chudziaka. Gospodarze próbowali odrobić stratę. Posiadali inicjatywę, ale Wisła groźnie ich kontrowała.

Promień Krzywiń - Wisła Borek Wlkp. 0 : 1 (0 : 1)
0 : 1 - Michał Kasprzak (16')
Wisła: Kędzia - Baran, Juskowiak, Gawroński, P. Gościniak, Derwich (87' Dopierała), J. Andrzejczak, Grzemski (80' Łączniak), Konieczny, Tomczak, Kasprzak