Liderowi nie dali rady

Liderowi nie dali rady - Zdjęcie główne

Lider leszczyńskiej klasy A okazał się zbyt mocny dla Wielkopolanki Szelejewo. W sobotnim spotkaniu Wielkopolanka przegrała 1 : 3 z Sarnowianką Sarnowa.

Wszystkie bramki kibice obejrzeli przed przerwą. Pierwszego gola zdobyli goście. W 27. minucie wyrównał Bartosz Bruder. Końcówka pierwszej odsłony należała dla przyjezdnych, którzy zdobyli jeszcze dwie bramki i zainkasowali trzy punkty.

W sobotnim spotkaniu trener Karol Kręgielczak przeprowadził pięć zmian. W rundzie jesiennej limit zmian wynosił cztery, natomiast decyzją WZPN Poznań wiosną w klasie A i B można ich zrobić w meczu aż sześć.

Wielkopolanka Szelejewo - Sarnowianka Sarnowa 1 : 3 (1 : 3)
0 : 1 - Paweł Domagała (20')
1 : 1 - Bartosz Bruder (27')
1 : 2 - Łukasz Szczepański (34')
1 : 3 - Damian Bartkowiak (40')
Wielkopolanka: T. Kubiak - Nowak, Wyrzykiewicz, Fornalik, Staniewski (46' Śmiechowski), Organiszczak (46' Fajczyk), J. Kubiak (46 Niedziela), Hoffmann, Pakosz (80' Naglak), Wabiński (70' Kręgielczak), Bruder