Lew pokazał kły

Lew pokazał kły - Zdjęcie główne

Pierwsze zwycięstwo w rundzie wiosennej odniósł Lew Pogorzela. W wyjazdowym spotkaniu szósty zespół leszczyńskiej klasy "A" pokonał Piasta Belęcin 0 : 3.

Lew dobrze rozpoczął niedzielne spotkanie. Już w 3. minucie gola zdobył Maciej Dorczyk. Przed przerwą prowadzenie podwyższył Konrad Sobczak, a w 71. minucie wynik spotkania ustalił Przemysław Ptak. Zdobyte trzy punkty pozwoliły drużynie z Pogorzeli zmniejszyć stratę do lidera. Po piętnastej kolejce wynosi ona osiem punktów.

Piast Belęcin - Lew Pogorzela 0-3 (0 : 2)
0 : 1 - Maciej Dorczyk (3')
0 : 2 - Konrad Sobczak (38')
0 : 3 - Przemysław Ptak (71')
Lew: Naglak - Waleński, Dorczyk (35' Mierzwicki), M. Kubiak, Mik. Curyk, P. Ptak, Minta, Ciesielski, Nowak (77' O. Ptak), Sobczak (68' Mich. Curyk), Staszewski