Lato z OSiR-em

Lato z OSiR-em - Zdjęcie główne

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Poniecu w okresie wakacyjnym przygotował szereg atrakcji. Na miejscowym orliku odbył się turniej dwójek piłkarskich w dwóch kategoriach wiekowych SP i Gimnazjum. W pierwszej grupie wiekowej spotkały się 4 drużyny, które rozegrały mecze systemem każdy z każdym. Pierwsze miejsce zdobył zespół „Gitara Siema”, drugie miejsce „Adam i Artur”, a trzecią lokatę wywalczyła drużyna „Miłosz i Kacper”. W drugiej kategorii wiekowej z racji większej ilości zgłoszeń (7 drużyn), zespoły zostały podzielone na grupy. Po dwie najlepsze ekipy z każdej z nich zmierzyły się półfinałach, a zwycięzcy zagrali ze sobą w wielkim finale. W meczu o 3 miejsce zwyciężył zespół „Merci” przed „JD Team”, natomiast turniej wygrał zespół „Bad Girl LP” przed ekipą „NSM”.

Wystartowała również Wakacyjna Mini – liga piłki nożnej Euro 2016 w dwóch kategoriach wiekowych: SP (klasy III-VI) oraz Gimnazjum. Zgłoszone zespoły mecze rozgrywać będą do końca sierpnia systemem „każdy z każdym”.