Krobianka w półfinale pucharu

Krobianka w półfinale pucharu - Zdjęcie główne

Krobianka Krobia awansowała do półfinału Pucharu Polski OZPN Leszno. Na własnym boisku pokonała Rydzyniaka Rydzyna 2 : 1.

Do przerwy prowadzili goście, którzy wykorzystali błąd Adriana Szuby. Po zmianie stron piłkarze Krobianki wzięli się ostro do odrabiania strat. W 52. minucie z rzutu karnego wyrównał Krystian Jędryczka. Ten sam zawodnik zdobył zwycięskiego gola w 56. minucie. - Na drugą połowę wyszliśmy bardziej zdecydowani. Objęliśmy prowadzenie, ale zbyt szybko zaczęliśmy szanować wynik - powiedział po meczu trener Krobianki Krobia Sławomir Gintowt.

Więcej na temat meczu pucharowego już we wtorek w tygodniu Życie Gostynia.

Krobianka Krobia - Rydzyniak Rydzyna 2 : 1 (0 : 1)
0 : 1 - (42')
1 : 1 - Krystian Jędryczka - z rzutu karnego (52')
2 : 1 - Krystian Jędryczka (56')
Krobianka: Szuba - Mikołajczak, Szumny, M. Naskręt, Knapp, Szpurka, M. Urbański (63' Kluczyk), Chwaliszewski, Tomczak (75' Kędziora), J. Urbański, Jędryczka (87' Baranowski)