Korona zrewanżowała się Zjednoczonym

Korona zrewanżowała się Zjednoczonym - Zdjęcie główne

Korona Piaski pokonała na wyjeździe w derbach powiatu gostyńskiego Zjednoczonych Pudliszki 0 : 2 i tym samym zrewanżowała się zespołowi Andrzeja Loksia za porażkę z rundy jesiennej.

Na pierwszą bramkę kibice czekali do 72. minuty. Do bramki Filipa Bzdęgi trafił Marcin Piech. Sześć minut przed zakończeniem regulaminowego czasu gry wynik spotkania ustalił Marcin Wojciechowski. - Zagraliśmy dzisiaj bardzo dobrze taktycznie. Długo realizowaliśmy plan nakreślony przed spotkaniem. Mieliśmy przejmować piłki i wychodzić z szybkimi kontrami. Były okazje, po których mogliśmy objąć prowadzenie. Tak naprawdę zabrakło nam tylko skuteczności - powiedział po meczu trener Zjednoczonych Pudliszki Andrzej Lokś.

Zjednoczeni Pudliszki - Korona Piaski 0 : 2 (0 : 0)
0 : 1 - Marcin Piech (72')
0 : 2 - Marcin Wojciechowski (84')
Zjednoczeni Pudliszki: F. Bzdęga - Kurasiak, P. Bzdęga, Żelichowski, Józefiak (85' Pajkert), Dudka, P. Kaczmarek, A. Kaczmarek, Wyskok, Wolański, Jerszyński (66' M. Andrzejewski)
Korona: J. Naskrent - Kaczmarek, Cubal. Gendek, Piech, Fabich, Pijanowski, Konieczny, Berchert (65' Kajoch), Liwerski, Wojciechowski