Koniec marzeń o czwartej lidze w Krobi?

Koniec marzeń o czwartej lidze w Krobi? - Zdjęcie główne

Krobianka Krobia przegrała na własnym boisku z Orkanem Chorzemin 1 : 3. Po tym spotkaniu wicelider leszczyńskiej klasy okręgowej traci do Korony osiem punktów. Wszystko jeszcze możliwe, ale ciężko będzie odrobić taką stratę.

Gospodarze nie wykorzystali atutu własnego boiska w meczu z Orkanem Chorzemin. Goście objęli prowadzenie w 20. minucie, ale kwadrans później stan rywalizacji wyrównał Jakub Chwaliszewski. W drugiej połowie sytuacja Krobianki mocno się zagmatwała. Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwona kartkę zobaczył Maciej Szpurka, a chwilę po tym goście objęli prowadzenie. W końcówce spotkania Patryk Buśko zdobył trzecią bramkę dla przyjezdnych.

Do zakończenia sezonu w klasie okręgowej pozostało dziesięć kolejek. Do zdobycia jest jeszcze trzydzieści punktów. Krobianka po sobotniej porażce traci już osiem punktów do Korony. Teoretycznie dużo się w rozgrywkach może wydarzyć, ale czy zespół z Piasków może taką przewagę roztrwonić?

Krobianka Krobia - Orkan Chorzemin 1 : 3 (1 : 1)
0 : 1 - Patryk Buśko (20')
1 : 1 - Jakub Chwaliszewski (35')
1 : 2 - Jakub Żok (65')
1 : 3 - Patryk Buśko (87')
Krobianka: Cebulski - Mikołajczak, M. Naskręt (88' Matuszewski),  Szumny, Knapp, Szpurka, M. Urbański, Tomczak, Kędziora ( 68' B. Jędryczka), Chwaliszewski, J.Urbański