Klasa B. Piast "spuścił lanie" Dąbroczance

Klasa B. Piast "spuścił lanie" Dąbroczance - Zdjęcie główne

W inauguracyjnym spotkaniu rozgrywek o mistrzostwo klasy B Piast Poniec rozgromił Dąbroczankę Pępowo II 5 : 1. Jednak to goście lepiej rozpoczęli sobotnie spotkanie.

Już w drugiej minucie bramkę dającą prowadzenie przyjezdnym zdobył Dominik Waleński. Z czasem do głosu doszli gospodarze, którzy lepiej czuli się na boisku w Poniecu. Piast wyrównał w pierwszej połowie golem samobójczym, a po przerwie po dwa trafienia zanotowali Wojciech Alejski i Adrian Olejniczak.

Piast Poniec - Dąbroczanka Pępowo 5 : 1 (1 : 1)

0 : 1 - Dominik Waleński (2')

1 : 1 - Maciej Szpurka - samobójcza (36')

2 : 1 - Wojciech Alejski (63')

3 : 1 - Adrian Olejniczak (67')

4 : 1 - Wojciech Alejski (71')

5 : 1 - Adrian Olejniczak (75')

Piast: Gałka - Stachowiak, Dorociak, Klimasz, Rószczka (80' Nowak), Szczepaniak (75' Szpurek), Matecki (60' Kasprzak), Berger, Olejniczak, Skiba, Paszek, Alejski

Dąbroczanka: Dembski – Mykuliak, Waleński, Chudy, Szpurka, Twardowski (81’ Chlebowski ), Biernacki, Kubiak, Ratajczak, H. Roszak (75’ Nowacki), Sz. Kędziora