Kania z punktami. Krobianka z twarzą

Kania z punktami. Krobianka z twarzą - Zdjęcie główne

Pięć goli obejrzeli kibice pojedynku derbowego pomiędzy Krobianką Krobia a Kanią Polcopper Gostyń. Gospodarze dwa razy obejmowali prowadzenie, ale trzy punkty zdobył lider klasy okręgowej.

Kania Polcopper była zespołem posiadającym inicjatywę, ale Krobianka dwa razy zdołała wyjść na prowadzenie. W 12. minucie gola na 1 : 0 zdobył Szymon Tomczak, ale z karnego wyrównał Przemysław Pawlaczyk. Na początku drugiej połowy Krzysztofa Banaszaka pokonał Jędrzej Urbański, jednak lider leszczyńskiej klasy okręgowej wyprowadził jeszcze "dwa ciosy". Od 63. minuty gospodarze grali w osłabieniu, bo czerwoną kartkę zobaczył Fabian Mikołajczak.

Krobianka Krobia - Kania Polcopper Gostyń 2 : 3 (1 : 1)
1 : 0 - Szymon Tomczak (12')
1 : 1 - Przemysław Pawlaczyk - z rzutu karnego (19')
2 : 1 - Jędrzej Urbański (47')
2 : 2 - samobójcza (56')
3 : 2 - Mateusz Mucha (63')
Krobianka: Szuba - P. Sarbinowski, Chudy, Mikołajczak, Knapp, D. Naskręt, R. Sarbinowski, Durak (82' Gembiak), Moryson, Tomczak, Urbański
Kania Polcopper: Banaszak - Gendera (49' Maćkowski), Krzyżostaniak, Fechner, Łapawa (79' T. Hajduk), Pawlaczyk, Wachowski (74' M. Olejniczak), Mucha, Baziór (86' Muszyński), Aksamit, Chwaliszewski