Kania Polcopper walczy. Jest wygrana

Kania Polcopper walczy. Jest wygrana - Zdjęcie główne

Pierwsze wiosenne zwycięstwo odniosła Kania Polcopper Gostyń. Na własnym boisku drużyna prowadzona przez Jędrzeja Kędziorę pokonała Piasta Kobylin 1 : 0. - Dopóki matematyczna szansa jest, będziemy walczyć o utrzymanie - stwierdził po meczu trener Kani Polcopper Gostyń.

Zwycięstwo gospodarzy jest zasłużone, jednak trzeba oddać drużynie z Kobylina, że lepiej prezentowała się w pierwszych minutach spotkania i mogła ten pojedynek sobie "ustawić". Kania Polcopper długo nie mogła przebić się przed defensywę gości i dopiero po błędzie bramkarza Piasta umieściła piłkę w siatce rywala. Pierwsze wiosenne zwycięstwo zapewnił Kani Polcopper Marcin Tomczak w 79. minucie.

Kania Polcopper Gostyń - Piast Kobylin 1 : 0 (0 : 0)

1 : 0 - Marcin Tomczak (79')

Kania Polcopper: Banaszak - Fechner, Gendera, Krzyżostaniak, Danielczyk, Mucha, Wabiński (59' Baziór), Chwaliszewski, Bujak (83' T. Hajduk), Aksamit (74' Ł. Hajduk), Wachowski (53' Tomczak)