Kania Polcopper samodzielnym liderem

Kania Polcopper samodzielnym liderem - Zdjęcie główne

Kania Polcopper wygrała z beniaminkiem Fenix-Team Borowo 2 : 1. Do przerwy niespodziewanie prowadzili gospodarze 1 : 0. Kania Polcopper dominowała na boisku rywala od pierwszych minut, ale to gospodarze niespodziewanie objęli prowadzenie. Mariusz Molka, który tym razem stanął między słupkami Kani Polcopper skapitulował po uderzeniu z rzutu wolnego. Gostyński zespół drobił straty w 49. minucie. Stan rywalizacji wyrównał Krzysztof Strugała. Trzy punkty zespołowi Krzysztofa Michalskiego zapewnił Robert Przewoźny w 66. minucie. Po tej wygranej Kania została samodzielnym liderem, bo punkty straciła Pogoń Śmigiel. (Mar)

Fenix Team Borowo - Kania Polcopper Gostyń 1 : 2 (1 : 0)