Juniorzy wyszli z opresji

Juniorzy wyszli z opresji - Zdjęcie główne

Juniorzy młodsi UKS Kania Gostyń zakończyli piłkarską jesien sezonu 2015/2016. W ostatnim pojedynku zremisowali z Nielbą Wągrowiec 3 : 3. Punkt może cieszyć, bo gospodarze byli już w trudnej sytuacji w tym pojedynku.

Goście rozpoczęli od mocnego uderzenia. Po trzynastu minutach prowadzili już 2 : 0. W 24. minucie po strzale Krystiana Krugera Kania zdobyła kontaktowego gola, ale przyjezdni błyskawicznie odpowiedzieli trafieniem na 3 : 1. Dwie minuty przed zakończeniem pierwszej połowy gospodarze "złapali kontakt" z Nielbą. Bramkę zdobył Jakub Kruger. Przez całą drugą połowę drużyna Rafała Pospiecha dążyła do zdobycia kompletu punktów. Udało się wywalczyć jedno oczko, po doskonałym, bezpośrednim uderzeniu z rzutu wolnego wykonywanego przez Szymona Olejniczaka.

UKS Kania Gostyń zakończył jesień na piątym miejscu, które gwarantuje utrzymanie w Lidze Wielkopolskiej Juniorów Młodszych.

UKS Kania Gostyń - Nielba Wągrowiec 3 : 3 (2 : 3)

0 : 1 - (9')

0 : 2 - (13')

1 : 2 - Krystian Kruger (24')

1 : 3 - (25')

2 : 3 - Jakub Kruger (38')

3 : 3 - Szymon Olejniczak (60')

Kania Gostyń: Kubiak - Ptaszyński, Fiebig, Słomiński, Nowak (30' J. Kruger), Karolczak, J. Bzdenga, Danielczak, Baranowski, Olejniczak, K. Kruger (71' Lada)